Címlap Akadémia nyelviskola

Akadémia Nyelviskola elsődleges sajátossága a kezdetektől fogva a kiscsoportos 5-6 fő oktatás volt. Ilyen kis létszámú csoportokban a hallgatóknak lehetőségük van személyes kapcsolatot kialakítani mind a csoport tanárával, mind a többi tanulóval. A tanáraink így figyelembe tudják venni minden egyes hallgató igényeit és kívánságait.

OVERVIEW

The website akademianyelviskola.hu currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have parsed seventeen pages inside the site akademianyelviskola.hu and found one website interfacing with akademianyelviskola.hu.

AKADEMIANYELVISKOLA.HU TRAFFIC

The website akademianyelviskola.hu has seen a fluctuation amounts of traffic all round the year.
Traffic for akademianyelviskola.hu

Traffic ranking (by month) for akademianyelviskola.hu

Traffic ranking by day of the week for akademianyelviskola.hu

LINKS TO AKADEMIANYELVISKOLA.HU

WHAT DOES AKADEMIANYELVISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of akademianyelviskola.hu Mobile Screenshot of akademianyelviskola.hu Tablet Screenshot of akademianyelviskola.hu

AKADEMIANYELVISKOLA.HU SERVER

I detected that a lone page on akademianyelviskola.hu took four thousand six hundred and thirty-one milliseconds to stream. I could not discover a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
91.82.220.85

We diagnosed that this website is employing the nginx/1.4.6 (Ubuntu) server.

Címlap Akadémia nyelviskola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website akademianyelviskola.hu has the following on the site, "Válassz várost, ahol szeretnél tanulni, esetleg vizsgázni, vagy csak érdeklődni." I viewed that the website also said " Akadémia Nyelviskola elsődleges sajátossága a kezdetektől fogva a kiscsoportos 5-6 fő oktatás volt." They also said " Ilyen kis létszámú csoportokban a hallgatóknak lehetőségük van személyes kapcsolatot kialakítani mind a csoport tanárával, mind a többi tanulóval. A tanáraink így figyelembe tudják venni minden egyes hallgató igényeit és kívánságait." The meta header had Nyelviskola as the first search term. This keyword is followed by Nyelv oktatás, Angol, and Német which isn't as important as Nyelviskola. The other words they used was Nyelvvizsga. Angol Nyelvvizsga is included but will not be viewed by web engines.

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

Akademia Odkrywców - Strona główna

Zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych, podczas których dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze przyrody. Inicjatywa ta ma zachęcać najmłodszych do poznawania świata nauki oraz pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania najbardziej ich nurtujące. Dzieci są otwarte - ważne jest by nie dopuścić do ich zamknięcia na świat. Decyzja o tym kim zostaną w przyszłości, zapada na ogół dużo wcześniej. Dziecięce eksperymentowanie to uczenie się świata! .

Akademia Odpadowa

Regulaminy, formularze gier i konkursów. Ma on na celu kompleksową edukację, zmianę zachowań oraz podniesienie poziomu świadomości ekologicznej w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami. Rynek Gospodarowania Odpadami Komunalnymi w Polsce. Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r.

Akademia Orange - innowacyjna edukacja kulturalna

Zobacz pomysły uwolnione w edycjach Akademii Orange. O ile nie jest to stwierdzone inaczej, to materiały prezentowane w tym serwisie, stworzone w ramach programu Akademia Orange, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz autorów poszczególnych materiałów.

Oszczędzanie najlepsze lokaty terminowe inteligencja finansowa

Najlepsze lokaty terminowe marzec 2011 r. Prezentuję ranking najlepszych lokat terminowych. Różne produkty, różne metody.

Witaj na stronach Akademii Nauki w Otwocku

ZAPRASZAMY NA WAKACYJNĄ PRZYGODĘ Z AKADEMIĄ NAUKI. Bull; Film z zajęć. Bull; Praca w Akademii. Bull; Fizyka dla smyka. Bull; Fizyka dla smyka. Bull; Mały Odkrywca dla 3-4 latków. Bull; Mały Odkrywca dla 5-6 latków. Bull; Fizyka dla smyka. Bull; Magic English dla 7-8 latków. Bull; PRE Mądre Dziecko dla 7-8 latków.